Koukni se a přemýšlej.

29. června 2007 v 20:12 | Princezna |  Trocha filosofie
Nedávno jsem něco hledala na internetu a trošku jsem zabrousila do jiných končin.......... Našla jsem velice zajímavý článek o lidských hodnotách. Autorka tam píše, aby každý, kdo si jej přečte zkopíroval obsah a umístil ho na své stránky. Doufám, že nebude vadit, když sem připíšu něco ze své hlavy.
Vy, co si tento článek přečtete, nejspíš žijete v tak vyspělém státu, možná i moderním, že máte internet, počítač a všechno co k tomu patří. Ale zkuste se rozhlédnout okolo sebe a zeptat se na otázku:
Vadí ti něco? Máš nějaký problém?
1. Nerad chodíš do školy?
Oni chodí rádi.
2. Nemáš rád ovoce a zeleninu?
Oni si nevybírají.
3. Jsi na dietě?
Oni na ni umírají, protože nemají co jíst.
4. Vadí ti, že tvoji rodiče se ti pletou do života?
Oni nemají rodiče.
5. Nudí tě pořád stejné hry a hračky?
Oni nemají na výběr.
6. Koupili ti Adidas a ty si chtěl Nike?
Tady mají jen jednu značku.
7. Vadí ti, že musíš v 8 večer spát?
Oni se nechtějí probudit.
JE MI TO, CO MÁM DOMA MÁLO? CHCI NOVÉ HRAČKY? NOVOU TELEVIZI? NOVÝ POČÍTAČ? NOVOU LEDNIČKU, SEDAČKU, KŘESLO, MP3ku, MOBIL, OBLEČENÍ, BOTY A SPOUSTU DALŠÍCH VĚCÍ?
Každý člověk je naprosto jedinečná osobnost s právem na život, svobodu a životní minimum (Alespoň podle mě!). Jestli jste nad tím článkem alespoň trochu přemýšleli a nebo vám jeho obsah něco říká, zamyslete a odpovězte na další otázku: "Mám opravdu tak mnoho starostí a problémů?!" Rozhlédněte se okolo sebe a poděkujte za všechno co máte, protože máme štěstí, že máme mnohdy víc než potřebujeme, aby jste byli šťastní.
TOPlist
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 amulik amulik | 12. července 2007 v 8:41 | Reagovat

tak tento článek jsem si smazala.ale navíc v tom článku máš napsáno:Autorka tam píše, aby každý, kdo si jej přečte zkopíroval obsah a umístil ho na své stránky...ale už to dál neřešme.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama