Květen 2008

Noemova Archa

31. května 2008 v 21:12 | Princezna |  Vtipy
"Nikdy neříkej že něco nejde, protože se vždycky najde vůl, který to udělá."
TOPlist

Mixík

31. května 2008 v 21:08 | Princezna |  Zábavné obrázky
1) Tak toto by se mi nechtělo zalívat! :-D
2) Ó, slečno, kam to koukáte? Nebo vy tesáte?
3) Že by paní pocházela z jiné planety?
4) Chudák prase... pak že se vlna získává "pouze" z ovcí!
5) Buď se paní bála, aby ji nevymrskali na Velikonoce, tak se vycpala polštáři, nebo jí popichalo hejno vos...
6) Tady někdo nepotřebuje AIRBAG! A to si dělají srandu z Pamely.
7) Buď ta holka drží extra velikou disketu a nebo obal s CD... Haló, slečno, přečtěte si radši návod! A to není ani blondýna...
8) Prdelka k nakousnutí... Že by?
TOPlist

Ceníš si své práce?

31. května 2008 v 20:59 | Princezna |  Vtipy
A UČITELŮM SE ZDÁ, ŽE MAJÍ MÁLO PENĚZ!...A CO TEPRVE POSLANCI?
(bez urážky)
TOPlist

Zvířata - kdo sem nepatří?

31. května 2008 v 20:56 | Princezna
Myslím, že ke kočce co si hraje na Zora a rybce, která chce plavat v moři... není co dodat.
TOPlist

Autobusové zastávky

31. května 2008 v 20:53 | Princezna |  Zábavné obrázky
Ten kdo tohle vymyslel musel být extra velký kutil. Ta "melounová" zastávka mi z nějakého důvodu připomíná americkou Popelku a při pohledu na tu zastávku s houpacím křeslem si vybavím film Sněhová královna (Či jak se ta pohádka jmenuje.), jak byla ta dívka u sestry JARO...
TOPlist

Pandy

31. května 2008 v 20:42 | Princezna |  Optické klamy
Na tomto obrázku jsou schované hlavy pand. Já jsem jich našla 9. Napiště mi do komentářů kolik jste jich našli vy a nepočítejte přitom ty hlavní dvě.
TOPlist

Hrob Harryho Pottera

31. května 2008 v 19:41 | Princezna |  Harry Potter a HP PORADNA
Tušili jste, že žil muž, který se jmenoval Harry Potter? Narodil se 26. listopadu 1882 a zemřel 21. dubna 1946. Hrob má v Jižní Dakotě. Jeho prostředním jménem není James, jako v případě Harryho Pottera od Rowlingové, ale i tak..
Jeden muž jménem Harry Potter žije ještě někde v Americe a jedna postava, která se jmenovala Harry Potter byla ve filmu "Troll" z roku 1980.
Zdroj obrázku: ZDE
Informace jsou sebrané z vícero blogů.
TOPlist

Příběh ze Zlatých stránek

31. května 2008 v 17:46 | Princezna |  Ostatní
Jako že života...
TOPlist

Makrofotografie hmyzu

31. května 2008 v 17:43 | Princezna |  Stojí za vidění..
Na jedné stránce jsem objevila zcela unikátní makrofotografie hmyzu. Některé jsou dosti nechutné, ale už naprosto chápu, proč se celý život děsím pavouků. Představte si, že bychom to co je na těchto fotkách, viděli skutečně lidským okem.... Jednoho rána bychom se probudili a "rozkošný" pavouček by odpočíval na Vašem polštáři vedle Vaší hlavy. Mě by zrovna volali pohřebáky...
Více záběru najdete: ZDE
TOPlist

Extrémní zabezpečení

28. května 2008 v 19:14 | Princezna |  Vtipy
Tak tady to musí mít zloděj extrémně těžké...na druhou strau...i ty když otevíráš dveře! :-D
TOPlist

Banánová slupka

28. května 2008 v 19:13 | Princezna |  Zábavné obrázky
TOPlist

Garfield

28. května 2008 v 18:42 | Princezna |  Komiks
Garfield a Oddie.
TOPlist

BLESKOVKY

27. května 2008 v 19:45 | Princezna
Prosím... Přestaňte mě neustále otravovat s tématem BLESKOVKY. Rubriku na toto téma opravdu zakládat nebudu. Přijde mi hloupé a dětinské poznávat na obrázcích rozmázlé tváře hereček, herců a zvířat a následně odpovídat na otázky typu: Kolik je ti let? Jsi holka nebo kluk? Navíc rozmýšlet si jestli chci diplomek s Justinem Hartleym nebo Čarodějkama je "nad" moje rozhodovací schopnosti.
Nicméně... Diplomek za největšího otravu získává: RUPIC alias CINEFIL
TOPlist

Fenomén EMO podle psychologů

24. května 2008 v 11:10 | Princezna
TOPlist

Běžný život Emo girl - PARODIE

24. května 2008 v 11:09 | Princezna
TOPlist

Reklamy ovlivňují celý svět...

24. května 2008 v 10:22 | Princezna |  Ostatní
Jedno obyčejné ráno:
Ráno. Budí mě ten nový mobil od Vodafonu za 7Kč. Je to tedy v mých
rukou, jestli vstanu, nebo ne. Rozhoduji se pro tu první možnost,
takže po vykonání potřeby na tak čistém záchodě, že by se z něj dalo jíst, protože jeumytý Domestosem, díky němuž miliony bakterií zemřely, se ocitám v
koupelně. Tam nemám strach o své zuby, neboť používám Colgate - kartáček zubařů. Snídám samozřejmě sušenky BeBe, aby mi nechyběla energie, k tomu popíjím Granko, neboť ráno dělá den a nakonec si nezapomenu vzít svůj Actimel, jinak budu mít oslabenou obranyschopnost. Po každém jídle si dávám žvýkačky Orbit, které snižují riziko vzniku zubního kazu až o 40%. Jdu se převléct. Musím ovšem použít Rexonu, ta mě nezradí. Beru si to staré tričko, ale protože bílá bílou je, vezmu si s úsměvem ještě svetr, který ovšem není nový, jen vypraný v Perwolu. Zamířím do koupelny, abych si učesala své vlasy, umyté šamponem Elséve od L´Orealu, vždyť já za to stojím.
Před zrcadlem už ale mamka řeší dilema, jakou si vzít řasenku. Jestli Obsesión a bude tak posedlá objemem a délkou svých řas, což není hřích, nebo Astor, protože je krásné být sama sebou. To už je vzhůru i taťka. Smaží si volské oko na pánvi od Tefalu, neboť chytré věci nenahradíš. Co to tu tak krásně voní? Áá, Jihlavanka, poctivá káva. Obouvám si
boty od Rena, které už nevyzuji. Na svačinu mám Disko, abych ve škole
mohla zatočit s nudou, a Kofolu. Tu přece miluji, takže není co
řešit. Brácha ovšem dává přednost Spritu, žízeň totiž nikdy nevyhraje, mamka
Aquilu, aby byla zdravější a krásnější jako miss a taťka má více chuti
do života s Poděbradkou. Odcházím a protože jsem pojištěna u České
pojišťovny, která chrání mé sny, nebojím se, že o ně během dne přijdu.
TOPlist

Lochnesská příšera

23. května 2008 v 21:52 | Princezna |  Stojí za vidění..
Lochnesská příšera je tajemný živočich, který se údajně vyskytuje ve skotském jezeře Loch Ness. Podle hlášení pozorovatelů by měl být živočich dlouhý asi 15 - 20 m s nejméně 3 m krkem a výrůstkem v podobě rohu na hlavě. Někteří také uvádějí dlouhé tmavé chlupy. O jeho výskytu se vedou dlouhé spory, stejně jako o jeho přesném druhovém zařazení. Jisté je však to, že jde o jeden z nejčastějí zkoumaných druhů záhadných tvorů.
Skotové ji nejčastěji nazývají Nessie nebo Ness. Vědecké jméno uvádět nebudu, zamotaly by se mi prsty... (Nessiteras rhombopteryx).
Pověsti o životě Lochnessky jsou známy již několik staletí. Vůbec nejstarší dochovaná zmínka pochází ze 7. století. Od roku 1871 bylo mnoho hlášení o zpozorování jezerního živočicha. Patrně nejtěsnější kontakt s živočichem byl ohlášen v roce 1933, když manželé projíždějící autem po pobřeží jezera museli zastavit, protože přes celou cestu se plazilo tmavé, tlusté tělo a nakonec zmizelo ve vodě. I v dalších letech 20. století byla Lochnesska několikrát nafilmována a fotografována, ale žádný získaný dokument není natolik přesvědčivý, aby bylo možno uznat existenci tohoto živočicha.
Nejčastěji se uvádí teorie, která předpokládá, že živočich skutečně existuje, tvrdí, že jde o přežívající druh nějakého druhohorního ještěra. Výskyt těchto plazů byl prý potvrzen i ve sladkovodním prostředí a bylo by teoreticky možné, že by v izolovaném skotském jezeře mohl přežívat dodnes. Jezero je poměrně velké a hluboké, je spojeno s dalšími menšími jezery a nelze proto se stoprocentní jistotou vyloučit, že by i tak velký živočich mohl dlouhodobě unikat pokusům o ulovení. Vzhledem ke zmíněnému masovému nasazení špičkové techniky je to však velmi nepravděpodobné.
Řada dalších teorií vychází spíše z chyb pozorovatelů a uvádí jako možný zdroj pozorovaných jevů například hejna ryb nebo koberce vodních řas na hladině. Mohlo by se prý také jednat o tuleně, kteří se nějakým způsobem dostali do jezerních vod. Jiné vysvětlejí říká, že by mohlo jít o potopený strom, který se díky rozkladovým procesům náhle vyhoří na hladinu.
S další teorií přišel italský geolog, který tvrdí, že za podivnými úkazy připisovanými nestrůře je seizmická činnost. Jezero totiž leží na dodnes velmi činném geologickém zlomu. Tato teorie by však vysvětlovala jen případy náhlého vzedmutí hladiny a podivné zvuky. Na stranu zastánců příšery se v tomto případě postavil i britský geolog Roger Musson, který poukazuje na rozdílné časové údaje seizmické činnosti zlomu a hlášenými pozorováními.
Myslím si, že toto je spíše možné jako tvrzení o existenci Olgoje Chorchoje. Nicméně i tady se naskytuje mnoho podivných otázek:
 • Jak je možné že žije tak dlouho?
 • Je možné aby přežil, i když se kvality vod v dnešní době pohybují v černých číslech?
 • Čím se živí?
 • Proč ho dosud nenašli? Vždyť je tolik moderní techniky?
 • Je možné, aby žil jenom jeden? Proč jich není víc?
Posuďte sami:
Zdojem mi byla opět: Wikipedia. Mockrát děkuju!
TOPlist

Olgoj chorchoj

23. května 2008 v 21:21 | Princezna |  Stojí za vidění..
Olgoj chorchoj je mýtický písečný červ žijící na jihu asijské pouště Gobi. Přestože existují svědectví několika očitých svědků a mnoho legend o tomto pouštním červu, jeho existence je přece jen velmi pochybná.
Někteří vědci si myslí, že by se teoreticky mohlo jednat o jeden z druhů z čeledi scinkovitých, kteří jsou velmi podobní plazům. Jenže scinci mají těla s nožičkami, zatímco všechna tvrzení o Olgojovi říkají, že má tělo bez končetin.
Prozatím žádný z vědců tohoto tvora neviděl, ale víra v něj je mezi Mongoly velice silná. Někteří jsou přesvědčení, že se nejedná o zvíře, nýbrž o mýtickou a nadpřirozenou bytost.
Je popisován jako zcela hladký živočich připomínající přerostlou žížalu nebo tlusté střevo naplněné krví a slizkou tekutinou. Údajně měří půl metru až metr a metr a půl. Při útoku (Ale viděl ho někdo?) se jeho narůžovělá barva změní v červenou až rudou, jeho přední část těla se vztyčí.
Veškerá svědectví jsou pouze z června nebo července, takže je zřejmé, že se objevuje pouze v této době. Při pohybu se neplazí dopředu, ale koulí se do strany, jakoby zametal, a zanechává tak velmi charakteristickou stopu.
Některé verze tvrdí, že při útoku Olgoj Chorchoj používá elektřinu, kterou generuje ve svém těle. Poté pomocí výboje zasáhne svůj cíl. Může to být až do 10 km. Jiná tvrzení spočívají v tom, že Olgoj má na svém těle vak či bublinu, kterou v případě potřeby naplní jedem, který vytváří pomocí složek své potravy, a rychlým smrštěním bubliny dojde k jejímu protržení a vystříknutí jedu na cíl. Složení jedu je dostatečně silné na to, aby zabilo dospělého člověka po několika vteřinách kontaktu s kůží.
Pastevci vyprávějí příběhy o svých setkáních s Olgojem Chorchojem. Jeden takový příběh popisuje muže, který jednou vstoupil do jurty (domu) a viděl tam na zemi ležet Olgoje. Rychle popadl ocelový kotlík na čaj, olgoje jím přikryl a rychle vytáhl ven před jurtu. Kotlík ovšem okamžitě zežloutl a jevil známky jako po poleptání kyselinou. Ostatně údajně všechny věci, které přišly do přímého kontaktu s Olgojem, žloutnou díky působení silného jedu, který je pravděpodobně takového složení, že dokáže leptat i kov (To bych chtěla vidět..)
Pátrat po Olgojovi se vydala v roce 1990 česká výprava, v červnu 1991 v časopisu FATE publikoval Ivan Mackerle článek, kde tvrdí, že Olgoj zabíjí elektrickým proudem.
Podle mě... já vlastně nevím co si mám myslet. Při dnešní technice pochybuju, že by na něho ještě nikdo nepřišel, ale to na Lochnessku taky ne, že?! Myslím si, že je možné, aby něco podobného existovalo, ale naskýtá se hned několik nejasných otázek.
 • Čím přijímá potravu?
 • Proč útočí na lidi?
 • Proč je jenom jeden? A je určitě jeden?
 • Jak to, že jsou zmínky o něm tak dlouhé? Tím myslím, jak je možné, že se dožil tolika let?
 • Teď to bude znít naivně a trapně, ale nedělali třeba chemici a vědci utajené výzkumy na žížalách?
 • Jak to, že nemáme jeho fotku, když ho vidělo už tolik lidí? Já vím, že v Mongolsku je asi problém sehnat solidní foťák, ale co ty výzkumy? To je tak rychlý v tom zahrabávání se? Nebo mají všichni strach?
Jako malá jsem viděla o něm dokument a od té doby o tom občas přemýšlím. Z dokumentu si nic moc nepamatuju, ale je to rozhodně zajímavé téma k přemýšlení..
Text jsem posbírala z několika stránek a encyklopedií, takže prosím nekopírovat. Nejvíce mi ale opět pomohla: Wikipedia
TOPlist

Zeitgeist The Movie, Duch doby

23. května 2008 v 20:51 | Princezna |  Stojí za vidění..
Zeitgeist The Movie neboli Duch doby je americký film, který formou střihového dokumentu předkládá skeptický pohled na autenticitu textů Bible, konspirační teorie o teroristických útocích 11. září 2001 a vlivu Federálního rezervního systému.
Byl uvolněn v červnu 2007 jako nekomerční dokumentární film a je volně ke stažení na stránkách Google Video a YouTube. Velmi rychle získal povědomí uživatelů těch serverů. Podle jeho oficiálních stránek jeho výroba trvala rok a půl roku příprava, hledání a rozbor zdrojů.
Film je rozdělený do třech částí:
 • Největší příběh všech dob (The Greatest Story Ever Told)
 • Svět jako jeviště (All The World's A Stage)
 • Nestarejte se o muže za oponou (Don't Mind The Men Behind The Curtain)
Zdroj: Wikipedia
Mě osobně se tento film moc líbil. Sice jsem ho viděla před půl rokem, ale pořád mi po něm běhá mráz po zádech... Myslím si, že většina těch řečených věcí je pravda... a víc neřeknu...
TOPlist

Anastacia - Wall 3x

23. května 2008 v 20:26 | Princezna |  Anastacia
Docela podařané Wally...
TOPlist