Září 2008

Miley Cyrus - See You Again

28. září 2008 v 20:00 | Princezna |  ♪ Hudba ♪
Miley Cyrus - See You Again
I got my sights set on you and I'm ready to aim I have a heart that will never be tame I knew you were somethin' special when you spoke my name Now I can't wait to see you again I've got a way of knowin' when something is right I feel like a must of known you in another life Cause I felt this deep conection when you looked in my eyes Now I can't wait to see you again The last time I freaked out I just kept lookin' down I st-st-stuttered when you Asked me what I'm thinkin' bout Felt like I couldn't breathe You asked what's wrong with me My best friend Leslie said Oh she's just being Miley The next time we hang out I will redeem myself My heart it can rest 'till then Oh whoa whoa I I can't wait to see you again I got this crazy feelin' deep inside When you called and asked to see me tomorrow night I'm not a mind reader but I'm readin' the signs That you wait to see me again The last time I freaked out I just kept lookin' down I st-st-stuttered when you asked me what I'm thinkin' bout Felt like I couldn't breathe You asked what's wrong with me My best friend Leslie said Oh she's just being Miley The next time we hang out I will redeem myself My heart it can rest 'till then Oh whoa whoa I I can't wait to see you again I got my sights set on you and I'm ready to aim The last time I freaked out I just kept lookin' down I st-st-stuttered when you asked me what I'm thinkin' bout Felt like I couldn't breathe You asked what's wrong with me My best friend Leslie said Oh she's just being Miley The next time we hang out I will redeem myself My heart it can rest 'till then Oh whoa whoa I I can't wait to see you again Oh whoa whoa I I can't wait to see you again
TOPlist

Shayne Ward - No promises

28. září 2008 v 19:52 | Princezna |  ♪ Hudba ♪
Shayne Ward - No promises
Tato písnička je hrozně smutná. Na začátku to vypadá, že si ho ta slečna nevšímá, ale důvod je poměrně drsně vysvětlený - samozřejmě až na samém konci.
Hey baby, when we are together, doing things that we love. Every time you're near I feel like I'm in heaven, feeling high I don't want to let go, girl. I just need you to know girl. I don't wanna run away, baby you're the one I need tonight, No promises. Baby, now I need to hold you tight, I just wanna die in your arms Here tonight Hey baby, when we are together, doing things that we love. Everytime you're near I feel like I'm in heaven, feeling high I don't want to let go, girl. I just need you you to know girl. I don't wanna run away, baby you're the one I need tonight, No promises. Baby, now I need to hold you tight, I just wanna die in your arms I don't want to run away, I want to stay forever, thru Time and Time.. No promises I don't wanna run away, I don't wanna be alone No Promises Baby, now I need to hold you tight, now and forever my love No promises I don't wanna run away, baby you're the one I need tonight, No promises. Baby, now I need to hold you tight, I just wanna die in your arms I don't wanna run away, baby you're the one I need tonight, No promises. Baby, now I need to hold you tight, I just wanna die in your arms Here tonight.
TOPlist

Evita

24. září 2008 v 19:49 | Princezna |  Filmy, jejich recenze a hlášky
Originální název: Evita
Žánr: Drama, Muzikál, Životopisný
Rok výroby: 1996
Režie: Alan Parker
Herci: Madonna, Antonio Banderas, Jonathan Pryce, Andrea Corr, Adriá Collado, Alan Parker, Vera Fogwill, Billie Piper
Film s obrovským rozpočtem 60 milionů dolarů, natočený podle světoznámého brodwayského muzikálu nejúspěšnějšího hudebního skladatele součastnosti - Andrew Lloyda Webbera a textaře Tima Ricea. Příběh zachytává krátký, ale dynamický život Evy Perónové. Eva byla chudá, ale ctižádostivá herečky, která dosáhla úspěchu o jakém se nikomu ani nesnilo a měla velký vliv na život a vývoj celé Argentiny. Vdala se za nadějného politika a pozdějšího prezidenta Juana Peróna a stala se ochránkyní utlačovaného lidu. Byla nositelkou změn celé společnosti. Za to ji všichni milovali.Něco málo o Evě Perónové:
Eva María Duarte de Perón, známá také jako Evita (7.5.1919 - 26.7.1952), byla druhou manželkou argentinského prezidenta Juana Dominga Peróna (1895 - 1974) a první dámou Argentiny od roku 1946 až do své smrti v roce 1952.
Narodila se v rolnické oblasti Argentiny roku 1919. Když jí bylo 15 let, vydala se do Buenos Aires, aby zde začala kariéru jako herečka v rádiu i u filmu. Roku 1944 se poprvé setkává s Juanem Perónem na charitativní akci v San Juanu. Příštího roku se berou. Její manzel se stává prezidentem a Eva Perónová pak získává vliv v Perónovi oddaném odborovém hnutí. Vede po určitou dobu i ministerstvo práce a zdravotnictví, zakládá charitativní organizaci Fundacion Eva Perón a zakládá ženskou perónistickou politickou stranu, protože se domnívá, že ženy nemají na politiku v Argentině dostatečný vliv. Roku 1951 je Evitě nabídnuta nominace na vicepresidentkou funkci. Odmítá ji asi nejen protože ví, že je vážně nemocná, ale i pod tlakem vyšších kruhů svého manžela. Podstupuje několik operací, její zdravotní stav se ale rychle horší. V roce 1952 umírá na rakovinu.
Řada lidí se domnívá, že Evita byla nejmocnější ženou v historii Argentiny. Jiní dokonce tvrdí, že před svou smrtí byla jednou z nejmocnějších žen světa!

TOPlist

Meryl Streep

18. září 2008 v 16:23 | Princezna |  Životopisy
Meryl Streep
Datum narození: 22.06.1949
Místo narození: Summit, New Jersey, USA
Znamení: Rak
Meryl Streep je jedinou dcerou ze tří dětí úředníka farmaceutické firmy a reklamní výtvarnice. Divadlu se začala věnovat už na střední škole v Bernardsville a svou hereckou aktivitu ještě víc rozvinula během studií angličtiny a dramatického umění na prestižní Vassar College v Poughkeepsie, kde na sebe upozornila v inscenaci Strindbergovy Slečny Julie. O letních prázdninách vystupovala se zájezdovým divadelním souborem.
Na Broadwayi se poprvé představila 1977 v Brechtově a Weillově muzikálu Happy End. Do širšího diváckého povědomí vstoupila prostřednictvím TV seriálu Holocaust, kde za úlohu mladé německé ženy Inge Helmsové-Weissové, která dobrovolně následuje svého židovského manžela (James Woods) do koncentračního tábora, obdržela cenu Emmy 1978.
Před film. kamerou si počínala také velmi slibně, jak o tom svědčí její první nominace na Oscara 1978 za roli dívky Lindy, jejíž snoubenec (Christopher Walken) na následky otřesných zkušeností z vietnamského zajetí zešílí, ve společensko-psychologickém dramatu Lovec jelenů.
Populární hvězdu a laureátku Oscara 1979 a Zlatého glóbu 1979 z ní učinila rázem úloha emancipované Joanny Kramerové, která opouští manžela a sedmiletého synka, aby se mohla plně a nezávisle seberealizovat, v melodramatu podle stejnojmenného románu Averyho Cormana Kramerová versus Kramer.
O svých kvalitách charakterní herečky přesvědčila dvojrolí viktoriánské, nešťastně zamilované Sarah Woodruffové a současné elegantní filmové herečky Anny, které ztělesnila ve filmovém přepisu románu Johna Fowlese Francouzova milenka - za svůj výkon získala cenu BAFTA 1981, Zlatý glóbus 1981 a další nominaci na Oscara 1981.
Náročnou, expresívně pojatou kreaci, za niž byla poctěna Oscarem 1982, předvedla v úloze Polky Sofie Zawistowské, která marně hledá se svým milencem únik od trýznivých vzpomínek v koncentračním táboře - Sophiina volba!
Zcela protikladný typ hrdinky - povahově jednoduchou, bezprostřední a temperamentní dívku - vytvořila v postavě dělnice z oklahomské továrny na plutonium jménem Karen Silkwoodová, která doplatila vlastním životem na to, že se pokusila odhalit pravdu o porušování bezpečnostních zásad a ochrany zdraví zaměstnanců, v sociálně kritickém dramatu podle skutečné události Silkwoodová.
Skutečným případem, který se stal v Austrálii, bylo inspirováno také drama Výkřik ve tmě, v němž se představila jako Linda Chamberlaineová, manželka pastora sekty adventistů, nevinně odsouzená za údajnou vraždu svého dítěte. Kromě psychologicky složitých částí Meryl Streep zvládá i odlehčenější polohu humorné nadsázky, jak o tom přesvědčila i rolí Suzanne Valeové ve smutné komedii podle autobiografické knihy herečky Carrie Fisherové - ohlednice z Hollywoodu, a také rolí stárnoucí muzikálové divy Madeline Ashtonové, jíž se koupená nesmrtelnost příliš nevydařila, v bláznivé černé komedii Smrt jí sluší.
V letech 1994-96 byla po sobě třikrát nominována na Zlatý glóbus (Divoká řeka, Madisonské mosty, Marvinův pokoj), a rovněž bezúspěšně se ucházela o Oscara 1995 za roli farmářky Francescy Johnsonové, o jejímž krátkém citovém vzplanutí k zcestovalému fotografovi vypráví komorní milostný příběh podle románu Roberta Wallera, Madisonské mosty.
Nejpočetnější skupinu v její galerii ženských portrétů zaujímají postavy emancipovaných žen, hledajících sebe sama, svůj životní způsob, své místo ve společnosti. Nesoulad mezi reálnou podobou života a vnitřním světem je vede k nervozitě, k pocitu nenaplněnosti a hledání východiska. Navíc mají schopnost sebereflexe, ale často také dávku osamocenosti a tajemnosti. Jsou uzavřenější, neodkrývají se, vždy v nich zůstává hloubka nesdělitelného prožitku. Její hrdinky berou život se sebeovládáním, bolestivé události citově prožívají uvnitř, s vnějším zdáním klidu, bez momentálních emočních vznětů, vše nazírají jakoby z vyšší perspektivy poznání složitosti života.
Za film Jediná správná věc získala svou jedenáctou oskarovou nominaci. Za snímek Hodiny byla oceněna na Berlínském filmovém festivalu. Současně za tento snímek dostala další oskarovou nominaci. Za roli ve filmu Adaptace získala Zlatý Glóbus.
V roce 2003 dostala Cézara za celoživotní přínos světovému filmu (Který si podle mě jen a jen zaslouží!) a cenu "Commandeur de l´Order des Arts et des Lettres" - nejvýše ceněnou francouzskou filmovou trofej.
Roli zkušené terapeutky, která řeší problémy své klientky Rafi ztvárnila ve filmu Prime. A praštěnou matku Donnu si zahrála ve filmu Mamma Mia!
Meryl Streep je představitelkou uměřeného, kultivovaného herectví s umírněnými gesty, své role komponuje podle zákonů psychologického prožitku a pravdivosti, ale také estetiky. Se svou rodinou a s režisérem A. J. Pakulou se M. S. zúčastnila 1. ročníku MFF Zlatý Golem v Praze 1995 u příležitosti promítnutí filmu Sophiina volba. Po vztahu s předčasně zesnulým hercem Johnem Cazalem (1936-78) se provdala 1978 za sochaře Dona Gummera, s nímž má syna Henryho a tři dcery (Mary, Grace, Luisa).
Meryl Streep je podle mě hvězdou první třídy. Snad z každého filmu ve kterém hrála dokázala udělat hit nebo jej alespoň pozvedla z propadáku na film ucházející. Myslím si, že film Mamma Mia! je její mistrovské dílo. Nechce se mi to takto nazvat, ale na to, kolik je jí let předvedla famózní výkon. Mě nezbývá než pogratulovat a popřát hodně štěstí do dalších filmů!Zdroj: www.osobnosti.cz
Prosím, když kopírujete, kopírujte bez mých komentářů a myšlenek! Díky
TOPlist

Labutí princezna II

13. září 2008 v 21:55 | Princezna |  Zhlédnout, stáhnout
Oficiální název: The Swan Princess II
Další zábavné i napínavé dobrodružství krásné princezny Odetty, odvážného Dereka a jejich zvířecích přátel. Je to právě rok, co princezna Odetta a prince Derek oslavili svatbu na zámku na labutím jezeře. Již dávno zapomněli na zlého Calviuse. Jeho touha po moci je nekonečná, a tak vymýšlí ďábelský plán...
POHÁDKA:ZDE (GOOGL)
TOPlist

Watchmen (Strážci)

13. září 2008 v 13:16 | Dychumba |  Na co se těšit v kinech?
Originální název: Watchmen
Český název: Strážci
Žánr: Akční, Drama, Fantasy, Triller
Režie: Zack Snyder
ROK VÝROBY: 2009
Tento film by se měl do českých kin dostat 05.03.2009 a uvede jej Bontonfilm.
Doba maskovaných hrdinů ve složení Doctor Manhattan, Komediant, Ozymandias, Sůva, Rorschach, Capitán Metropolis a Hedvábný Přízrak, kteří bránili město je pryč. hrdinové byli odvolání do ústraní. Po čase začne hrdiny ve výslužbě někdo postupně likvidovat. Rorschach jako jeden z hrstky zbylých hrdinů se pouští do osamoceného boje proti vrahovi.
-
O PŘEDLOZE:
Komiks Watchmen, který u nás vyšel pod názvem Strážci, pojednává o skupině vysloužilých superhrdinů, kteří se snaží vypátrat, kdo je chce zlikvidovat. Na obzoru se ale rychle rýsuje ještě mnohem větší hrozba - jaderný konflikt mezi Sovětským svazem a Amerikou. Geniální dílo po zásluze obdrželo prestižní cenu Hugo - jako jediný komiks v historii.
-
No myslím, že se máme na co těšit. na obzoru je další netradiční film podle komixové předlohy. Distributoři dokonce chtějí film osekat o "citlivé" scény (vraždy, sex a slova fuck).
TRAILER:
OBRÁZKY:
TOPlist

Sirotčinec

12. září 2008 v 18:51 | Princezna |  Filmy, jejich recenze a hlášky
Originální název: El Orfanato
Anglický název: The Orphanage
Český název: Sirotčinec
Žánr: Horor, Drama, Fantasy, Mystery
Laura strávila nejšťastnější roky svého dětství v sirotčinci na mořském pobřeží. Spolu s vychovávatelkami a spolubydlícími, kteří ji milovali jako vlastní. Po 30-ti letech se spolu s manželem Carlosem a jejich synem Simonem rozhodne vrátit na toto místo. Chce si splnit sen a zrekonstruovat a znovu otevřít opuštěný sirotčinec jako domov pro postižené děti.
Nové a záhadné prostředí vzbudí v sedmiletém chlapci představivost a jeho smysli začínají spřádat zvláštní představy. S blížícím se dnem otevření nového domova nastává i napětí v rodině. Carlos začíná být až příliš skeptický a nevěří Simonovým představám. Ale je to jen představivost? Simonovy oblíbené hry s neviditelnými kamarády začnou rodiče znepokojovat. A když při jedné z her syn záhadně zmizí, Laura neváhá požádat o pomoc parapsychologa. Záhadu, kterou je dům obklopen musí co nejrychleji rozřešit, a tak se pomalu přesvědčuje, že něco tajemné a strašidelné v domě je, něco, co čeká na vhodnou příležitost spůsobit hrůzostrašnou tragédii v rodině.
Film jsem bohužel zatím neviděla, ale kamarádky na něj byly a každá říká něco jiného. Jednomu se to líbí a druhému ne, takže...těžko říct.
TOPlist

Alexis Bledel

12. září 2008 v 17:48 | Princezna |  Životopisy
Povolání: Herečka a modelka
Datum narození: 16.09.1981
Místo narození: Houston, Texas
Znamení: Panna
Když bylo Alexis osm let, rodiče ji přihlásili do místního divadla, kde účinkovala ve hře Čaroděj ze země OZ, Naše město a Aladin. Později šla na Lutheránskou střední školu Svatého Marka.
Ve svých 16 letech dostala přihlášku na konkurz do modelingové agentury pořádající promenádní show. Po maturitě na střední škole se zapsala na New Yorkskou univerzitu, kterou první rok dokončila jako herečka. Přes svoji agenturu se seznámila se současným manažerem, který ji začal posílat na přehlídky po celé Americe, kde vysoce uplatňovala svůj talent.
Alexina veliká pauza v kariéře modelky přišla, když vyhrála konkurz na seriál Gilmorova děvčata. Všichni o ní říkají: "Všichni jsme se do ní zamilovali, je úžasná!"
Nikdy nehrála v žádném seriálu, a tak pro ni byla nová role zároveň experimentem, kterým chtěla mládeži ukázat život teenagera bez alkoholu a drog.
Když zrovna Alexis Blendel nepracuje, ráda čte, fotografuje, poslouchá muziku, chodí do kina a tráví čas s rodinou a přáteli.
Adresa na autogram:
Alexis Bledel
Michael Flutie
Company Management/Flutie Entertainment
270 Lafayette Street, Suite 1400
New York City, NY 10012
USA
Mockrát děkuju!
TOPlist

Keanu Reeves

12. září 2008 v 17:23 | Princezna |  Životopisy
Datum narození: 02.09.1964
Místo narození: Libanon
Znamení: Panna
Filmy, ve kterých ho můžete vidět (výběr): Bod zlomu; Constantine; Chůze v oblacích; Johny Mnemonic; Lepší pozdě, nežli později; Listopadová romance; Malý Budha; Matrix I,II,III; Nebezpečná rychlost; Dům u jezera; Tvrdá hra aj.
Keanu Reeves se narodil v Bejrútu, kde jeho matka pracovala v jednom z místních podniků jako tanečnice. Zde se také seznámila s geologem S.N.Reevesem.
Jmého Keanu dal synovi otec, který je čínsko-havajského původu. Práce geologa a neustálé cestování jej nakonec odvedly od rodiny, takže Keanu už jako dvouletý přišel o otce.
Keanu jako teenager zakotvil v Kanadě, kde v 16 letech začal studovat torontskou vyšší hereckou školu. Vzhledem k tomu, že byl Keanu příliš charismatický, živý a nesoustředěný ho po roce vyhodili.
V 17 letech si začal vydělávat v obchodě se sportovními potřebami, avšak stále ho více a více lákalo herectví a film.
Poprvé se objevil na obrazovkách v kanadské televizní show, ale první filmovou roli si zahrál už v 15 letech ve filmu Lištičky.
Přišlo několik malých úspěchů a herec se odhodlal k velkému rozhodnutí - sbalit pár švestek a vyrazit do Los Angeles. Nejprve hrál role odpovídající jeho věku, tedy rebelující mladíčkové. Jeho hrdinové se bouřili proti světu i rodičům.
V každém případě film, který ho vynesl mezi hvězdné nebe je Nebezpečná rychlost. Jako člen protiteroristického komanda v L.A. zachraňuje vyděšené rukojmí z jedoucího autobusu... Keanu si zde zahrál akčního hrdinu. Publikum překvapil chladností, soustředěností a pohotovostí.
Přes veškerou lásku k herectví překvapil Hollywood tím, že odmítl vysoce výnosnou roli za téměř dvanáct milionů dolarů v Nebezpečné rychlosti II. Tehdy prohlásil: "Hrát v pokračování filmu se nevyplácí. Nikdy není druhý díl lepší než ten první." Částečně měl pravdu, ale ve filmu Matrix si zahrál hned třikrát.
Když se Keanovi po čtyřletém vztahu s Jennifer Symeovou mělo narodit dítě, přišlo na svět mrtvé. Jennifer se pak zabila v autě. Byly tu nějaké dohady, že se snad předávkovala, ale nic konkrétního se nedá zjistit. Aby Keanu zapomněl, ponořil se do tvrdé práce. Když zrovna nenatáčí, jezdí se svou kapelou Dogstar nebo se stará o svou o dva roky mladší sestru Kim, která trpí leukémií.
Obrázky z filmů v přesném pořadí: Bod zlomu; Constantine; Chůze v oblacích; Johny Mnemonic; Lepší pozdě, nežli později; Listopadová romance; Malý Budha; Matrix I,II,III; Nebezpečná rychlost; Dům u jezera; Tvrdá hra!
Zdroje: časopisy, televize, osobnosti, čsfd
NEKOPÍROVAT prosím!
TOPlist

Temný rytíř - The Dark Knight

12. září 2008 v 16:21 | Princezna, Dychumba |  Filmy, jejich recenze a hlášky
Temný rytíř je pokračováním úspěšného snímku Batman začíná. Z natáčení se opět mohl těšit režisér Christopher Nolan.
Batmanův boj se zločinem je čím dál nebezpečnější. Temný hrdina se proto spojí s poručíkem Jimem Gordonem a právníkem Harvey Dentem, aby se s jejich pomocí vypořádal s nebezpečnými gangy zločinců. Jejich tajné společenství začne brzy přinášet hmatatelné výsledky. V ulicích Gothamu ale brzy začne řádit vynalézavý Joker, který mezi obyvateli šíří strach a zmatek. Je známý hlavně podle symbolu - hrací karty s žolíkem, kterou zanechává na místech činu. Vtipálek s prořízlou tváří má v plánu dokázat Batmanovi, že Gotham je zkažený a nezaslouží si "Bílého hrdinu".
Musím říct, že opravdu gratuluju Heatovi, protože tak fenomenální výkon, jaký podal jsem už dlouho neviděla. Redaktorka Dychumba dokonce někde četla, že se na měsíc zavřel do pokoje a trénoval si roli Jokera. Nejprve hlas, chování i styl chůze. Všechno si zapisoval do deníčku, a když ho něco nového napadlo, hned si to tam připsal. Opravdu skvělá práce a nejvíc se mi líbí, že Žolíka ani nepřehrává, prostě podává skvělý herecký výkon, za který si upřímně myslím - měl dostat posmrtného Oskara. Blahopřeju!
 • Originální název: The Dark Knight
 • Žánr: Akční, krimi, drama, fantasy
 • Rok výroby: 2008
 • Režie: Christopher Nolan
 • Herci: Joker - Heat Ledger (Zkrocená hora); právník Harvey Dent - Aaron Eckhart; Rachel Dawes - Maggie Gyllenhaal; policista Jim Gordon - Gary Oldman; komorník Alfréd - Michael Caine; Lucius Fox - Morgan Freeman; Batman alias Bruce Wayne - Christian Bale...
 • Hodnocení: 100%
Prosím nekopírovat!
Informace jsem posbírala a sepsala, NAVÍC jsem si zašla do kina (2x)
TOPlist

Mamma Mia! The Movie

1. září 2008 v 15:43 | Princezna |  Filmy, jejich recenze a hlášky
 • Originální název: Mamma Mia!
 • Žánr: Komedie, muzikál, romantický
 • Rok výroby: 2008
 • Režie: Phyllida Lloyd
 • Obsazení: Sophie - Amanda Seyfried; Donna - Meryl Streep; Sam - Pierce Brosnan; Harry - Colin Firth, Bill - Stellan Skarsgäd
 • MOJE HODNOCENÍ FILMU: 100%
Tento film nás přivádí na malebný a okouzlující řecký ostrov Kalokairi. Děj filmu se odehrává v odlehlém hotelu Villa Donna, který provozuje Donna se svojí dcerou Sophií a jejím snoubencem Skyem.
 • Těsně před svatbou Sophie najde deník své matky z doby, kdy byla počata a pošle svatební oznámení třem různým mužům, o kterých si myslí, že jeden z nich je její otec. Na Kalokairi se proto po 20 letech vrací tři muži ze tří různých měst, které kdysi okouzlila stejná žena.
 • Sophie se svěří svým třem kamarádkám, že našla zmíněný deníček a má tři potenciální otce - byznysmana Sama Carmichaela, dobrodruha Billa Andersona a bankéře Harryho Brighta.
 • Na ostrov také přijíždějí Donniny kamarádky Rosie a Tanya, se kterými Donna za mlada zpívala ve skupině "Donna and the Dynamos".
Nyní do obřadu zbývá 24 hodin, během kterých bude muset nevěsta najít svého pravého otce. Donna ale o příjezdu tří bývalých milenců neví, a tak bude na ostrově veselo i bez veselky.
Krásný, čistý příběh dějově posouvají písničky od skupiny ABBA neodolatelně nazpívané hvězdami filmu! (Nenechte se mýlit, Meryl a ostatní opravdu zpívají!!!) A jak jdou písničky za sebou?
Když Donna popisuje svou špatnou finanční situaci, zazní Money, Money, Money. Ve chvíli, kdy Donna narazí na své bývalé milence, spustí Mamma Mia!, a tak je to od začátku do konce. Žádný opravdový hit ABBY nezůstane ležet......
Musím říct, že tento film jsem viděla 2x. Po prvních deseti minutách jsem měla chuť vstát a písničky si začít zpívat. Je to film nejen o mladých lidech, ale vypráví ze srdce i o těch starších, kteří už v životě cosi prožili. Je to ve skrze lidský film. Teď nechci znít za feministku nebo tak, ale myslím si, že z větší části se tento film bude líbit ženám, i když i pánové by si mohli "pochutnat".