Leden 2009

Dům Cullenů

31. ledna 2009 v 18:15 | Princezna |  Twilight saga
Takže tady si můžete prohlédnout dům Cullenů. Strašně moc se mi líbí. Sice zvenku to není nic moc, ale vevnitř je to žůžo. :-)TOPlist

Vůně Twilight

31. ledna 2009 v 18:12 | Princezna |  Twilight saga
Na stránkách mého esbéčka: Ajinkaonu.blog.cz, jsem objevila zprávu, že se začala vyrábět vůně Twilight. Samozřejmě ve tvaru jablka. Bohužel se zatím prodává jen v Americe, ale dala bych si říct. :-)
TOPlist

Znovuzrozená... ;-)

27. ledna 2009 v 15:42 | Princezna
Ahojte lidičky!
Tak jsem zase tady, v plné síle a v novém kabátě. Za tu dobu, co jsem doma neměla funkční internet, jsem si aspoň přečetla všechny čtyři knížky z Twilight ságy, což jsou: Stmívání, Nový měsíc, Zatmění a Rozbřesk. Já osobně ty knížky řadím v oblíbenosti asi takto: Stmívání, Zatmění, Rozbřesk, Nový měsíc. Kdo je četl a líbily se mu, tak určitě ví o čem mluvím a z čeho jsem tak nadšená. Kdo je ještě nečetl a film se mu líbil, plně doporučuju.
Slyšela jsem sice mezi lidma a na fórech, že někteří milují knihy a film se jim hnusí a naopak. To je věc názoru. Já jsem první viděla film, a když jsem se rozhodla přečíst knížky, musela jsem se prostě oprostit od srovnávání film=kniha. Docela mě překvapilo kolik toho z knihy bylo ve filmu a dokonce i dialogy jsou si hodně podobné. Tak to by bylo ke knize.
Byla jsem pryč hodně dlouho, tak se budu snažit naházet sem dostatek článků, abych to vynahradila a budu se snažit, aby byly kvalitní jako obvykle... :-P
Takže zatím PáČkO!
TOPlist