Harry Potter a HP PORADNA

Alan Rickman - 64 let

21. února 2010 v 15:11 | Princezna
Dneska slaví své 64 narozeniny herec Alan Rickman, který ztvárnil profesora Snapea v celé sáze Harry Potter. Všechno nejlepší!
TOPlist

Harry Potter a Princ dvojí krve láme rekordy

18. července 2009 v 11:26 | Princezna
Za půlnoční premiérová promítání vydělal šestý Potter více jak 20 miliónů dolarů a porazil tak veleúspěšného "Temného rytíře" s 18 milióny a Star Wars: Epizodu III Promstu Sithů se 17 milióny dolarů.

Emma Watson si koupila svůj první dům

18. července 2009 v 11:15 | Princezna
Emma Watson se rozhodla investovat do nemovitosti ještě předtím, než odcestuje studovat do Spojených států amerických. Podle internetové stránky FemaleFirst se herečka o koupi radila s rodinou i přáteli, konzultovala také s několika realitními odborníky. Nakonec se rozhodla pro dům na severu Londýna blízko domu jejího otce Chrise. Zaplatila za něj přibližně tři miliony liber (asi 3,6 milionu eur)....Páni tolik peněz bych chtěla mít :D


TOPlist

Emma Watson bude hrát POPELKU

18. července 2009 v 11:09 | Princezna
Křehká představitelka Hermiony z Harryho Pottera bude hrát hlavní roli v "gotické" verzi slavné pohádky o Popelce. Autorem hudby je extravagantní rocker Marilyn Manson!

Emma Watson MINI shoot

16. července 2009 v 22:01 | Princezna
TOPlist

Harry Potter 6 - plakáty

17. dubna 2009 v 15:13 | Princezna

Malý, kreslený Harry Potter

26. března 2009 v 19:13 | Princezna

TOPlist

Rupert Grint - rozhovor o 7 díle

10. března 2009 v 16:01 | Princezna
Herec Rupert Grint poskytl nový rozhovor časopisu Total Film na téma připravovaného filmu Harry Potter a Relikvie smrti. Rozhovor se uskutečnil krátce před začátkem natáčení. Rupert prozradil, že zatím má k dispozici jen scénář první části Relikvií smrti, který prý vypadá skutečně úžasně. Potvrdil, že natáčení obou částí bude dohromady trvat čtrnáct měsíců. Připustil, že to sice bude dost dlouho,ale zřejmě to bude stát za to.

Emma Watson - záložky

10. března 2009 v 15:48 | Princezna

Emma Watson - Photoshoot 2

10. března 2009 v 15:45 | Princezna

Emma Watson - Photoshoot

10. března 2009 v 15:43 | Princezna
TOPlist

Harry Potter 6 - zásoba obrázků

27. února 2009 v 19:39 | Princezna
Harry Potter a Princ dvojí krve

Harry Potter a Princ dvojí krve

Harry Potter a Princ dvojí krve

Harry Potter a Princ dvojí krve

Harry Potter a Princ dvojí krve

Harry Potter a Princ dvojí krve

Harry Potter a Princ dvojí krve

Harry Potter a Princ dvojí krve

Harry Potter a Princ dvojí krve

Harry Potter a Princ dvojí krve

Harry Potter a Princ dvojí krve

Harry Potter a Princ dvojí krve

Harry Potter a Princ dvojí krve

Harry Potter a Princ dvojí krve

ZDROJ: Co jsem kde našla, to jsem skopčila. :-)
TOPlist

Všechny dostupné fota z HP 6!

4. června 2008 v 19:09 | Princezna
Tady máte obrázky všech fotek z Harryho Pottera 6! Jsou to jediné kusy, které WB dosud uveřejnilo.
BTW: To se teda překonali, co?
1) Z natáčení:
2) Z propagačních akcí:
3) Z filmu:
4) Ostatní fotografie a fotomontáže:
TOPlist

Hrob Harryho Pottera

31. května 2008 v 19:41 | Princezna
Tušili jste, že žil muž, který se jmenoval Harry Potter? Narodil se 26. listopadu 1882 a zemřel 21. dubna 1946. Hrob má v Jižní Dakotě. Jeho prostředním jménem není James, jako v případě Harryho Pottera od Rowlingové, ale i tak..
Jeden muž jménem Harry Potter žije ještě někde v Americe a jedna postava, která se jmenovala Harry Potter byla ve filmu "Troll" z roku 1980.
Zdroj obrázku: ZDE
Informace jsou sebrané z vícero blogů.
TOPlist

Harry Potter v Rusku (nové obaly)

10. května 2008 v 20:46 | Princezna
Nároční dospělí čtenáři Harryho Pottera v Rusku si ho nyní můžou vychutnat i ve vezri určené pro dospělé. Nakladatelství Rosman je přivezlo na trh minulý týden. Edice se skládá ze všech 7 knih. Na obálce každé z nich je zobrazený klíčový předmět z dílu...
Tak hezké čtení!
TOPlist

Prvních pár fotek k filmu Harry Potter 6!

12. dubna 2008 v 22:40 | Princezna
Na internetu jsem našla první fotky vztahující se nějakým způsobem k novému
filmu Harry Potter a Princ dvojí krve...můžete se kouknout!
PS: Do komentářů mi napište, jak se těšíte na film!
TOPlist

HP a Kámen mudrců obrázky

1. dubna 2008 v 13:51 | Princezna
TOPlist

CHYBY - HP a Kámen mudrců

29. března 2008 v 13:25 | Princezna
1. Jde o situaci, kdy jsou Hagrid a Harry v bance a stojí před trezorem s Kamenem mudrců. Skřet jim odemkne a vzápětí kousek ustoupí, dveře se otevírají, ale skřet nestojí dostatečně daleko a dveře by ho musely srazit... Pak se záběr zevnitř trezoru a dveře se bez překážky otevřou.
2. Hagrid při svém výčtu profesorů, kteří chrání Kámen, zmíní, Snapa. Ale na konci, když trio jde ke Kameni, Snapova hádanka z knihy chybí.
3. Hermiona poté, co se Harry dostal z lesa nazvala Voldemorta pravým jménem, ale toho se přece až do 5. ročníku bála.
4. Když utíkají před paní Norrisovou (školníkovou kočkou), tak Hermiona otevírá dveře a vytáhne čarodějničkou hůlku pravou rukou... v dalším záběru ji má v levé.
5. Když je Harry poprvé na hodině lektvarů, moc nedává pozor a něco si čmárá na pergamen. Je to text napsaný malými písmeny, který zabírá sotva půl stránky. Pak je ale pohled na Harryho zeředu a před sebou má pergamen, který je popsaný textem. Písmena v textu jsou daleko větší než ty, co psal předtím.
6. Profesor Quirrell vběhne do Velké síně a začne kříčet, že troll je ve sklepení a pak omdlí. O scénu později ale leží jinak, než když omdlel. Jde to vidět na jeho nohách.
7. Ve scéně, kdy Dudley ztratí rovnováhu a spadne do hadova terária, všimněte si, že pozice jeho vlasů se pořád mění. Dobře je to poznat na jeho mokré hlavě.
8. Zkuste si někdy spočítat na konci filmu v šachách koně... JE JICH TAM 5!
9. Když je hodina levitace, tak sedí nad Hermionou zrzavá holka. Ale když se Hermioně podaří levitovat pero, tak nad ní sedí kluk.
TOPlist

Harry Potter a Kámen mudrců

29. března 2008 v 13:06 | Princezna
Harry Potter a Kámen mudrců je první z dobrodružných příběhů o brýlatém chlapci čaroději, kterého vychovávala jeho teta a strýc. Harry dostává dopis napsaný zeleným inkoustem, který mu doručí sova. Na první pohled zvláštní dopis obsahuje pozvání do Bradavické školy čar a kouzel. Tedy vyzvání opustit svět lidí (mudlů), které Harry nemá nijak v lásce a stát se žákem kouzelné školy. Obr Hagrid pomůže Harrymu obstarat kouzelnické potřeby v Příčné ulici, které bude potřebovat. S nákladem čarodějných knih, bylin, kotlíků a sovou se Harry může vydat na londýnské nádraží King´s Cross, aby nastoupil do rudé lokomotivy na nástupišti 9 a 3/4, které je zraku lidí ukryté. Ve vlaku se potká s dalšími spolužáky, Hermionou a Ronem, které se stanou jeho prvními a nejlepšími přáteli v tomto kouzelném světě. Harry a jeho kamarádi se učí předmětům jako jsou Dějiny čar a kouzel, Obrana proti Černé magii, Čarování, Péče o kouzelné tvory aj. A nejen to. Dozví se, proč celých 11 let vyrůstal u svých příbuzných...
TOPlist

Nestydatý Daniel a Ruppert

25. března 2008 v 21:35 | Princezna
"Ale, ale, kampak to hoši koukáte?!"
TOPlist
 
 

Reklama