My Chemical Romance

Žlutá nebo černá?

2. července 2007 v 16:30 | Princezna
Uznejte...podlě mě mu žlutá hlava moc nesluší, protože ruší to, co zpívá a navíc není tak sexy... :o)
Oh, on je tak sladký... hlavně s tou černou hlavou... :-*
TOPlist

Obrázky MCR!

24. června 2007 v 15:26
Zde je několik obrázku MCR z Prahy, kde 3. 6. 2007 vystoupili v T-MOBILE Areně:
A tady máte pár obrázků z natáčení rozhovoru s Gerardem:
A ostatní:
K tomuto obrázku: s kapelou Green Day!
TOPlist

Životopis a vznik kapely

24. června 2007 v 15:08
Datum založení: 2001 Členové: Gerard Way (zpěv)
Frank Iero (kytara)
Mikey Way (baskytara)
Bob Bryar (Bubeník)
My Chemical Romance je americká rocková skupina z New Jersey. Vznikla poté, co se Gerard Way stal svědkem útoků 11. září v New Yorku, což úplně změnilo jeho život. Pozval kamaráda Matta Pelissiera a začal psát texty. Za nějaký čas se k nim připojil kytarista Ray Toro a Gerardův mladší bratr Mikey Way s baskytarou. Pár měsíců poté přibyl Frank Iero jako druhý kytarista, který ve stejné době hrával i v jiné skupině. To bylo velice užitečné, poněvadž se přes ní dostali k prvním koncertům. Když se ta skupina rozpadla, vzali Franka ihned mezi sebe. V roce 2004 vystřídal bubeníka Matta Pelissiera Bob Bryar.
Své první album, které vyšlo v roce 2002, pojmenovali I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love. Obsahuje 11 písní a získalo skupině hodně fanoušků. Druhé album vydali roku 2004 a dostalo název Three Cheers for The Sweet Revenge. Gerard sám navrhl jeho obal a díky singlům jako I´m Not Okay a Helena se stali známějšími. Největší popularitu jim však přineslo nejnovější album The Black Parade vydané v říjnu 2006. Obsahuje singly Welcome to the Black Parade, I Don´t Love You, Famous Last Words nebo Teenagers a vyparáví příběh mladého muže, který onemocněl rakovinou a vzpomíná na svůj život a lituje, že ho neprožil naplno.
  • Zajímavost: Gerarda Waye jeho babička od malička učila kreslit, zpívat a vystupovat, takže hraje v kapelách už od 11 let.
TOPlist
 
 

Reklama