Paparazzi

Lady G. with Beyoncé on VMA

21. září 2009 v 15:46 | Princezna
Každý z vás už určitě ví, že na VMA byl představený první dokonalý trailer New Moon. Sešlo se tam ale spousta slavných osobností a nechyběla ani Lady GAGA a Beyoncé. Mrkněte na to.
U zdroje najdete více fotek. :-)


imagebam imagebam imagebam
TOPlist

Megan Fox # Před pár lety..

6. září 2009 v 10:00 | Princezna

Docela dlouho jsem tu první fotku zkoumala. Na její oficiální stránce psali, že má dokonce i plastiku nosu. :-) No, je si sice podobná, ale z obyčejné holky modelkou přes noc.. :-)

Fotku ve větším najdete ZDE!

*ZDROJ:karinka28*
TOPlist

Lady GaGa před divadlem Apollo v Manchesteru!

14. července 2009 v 20:02 | Princezna
Opravdu výstřední zpěvačka..
Tady je pár fotek Lady GaGa jak přijíždí před divadlo Apollo v Manchesteru!..

Zanessa? Vanessa odmítla zásnubní prsten!

21. května 2009 v 20:38 | Princezna
Nový Hollywoodští manželé? Ani náhodou! Pár dní po tom, co Zac požádal Vanessu o ruku, mu Vanessa jeho prstýnek vrátila! Proč? Jsou pořád spolu, ale.. Vanessa se asi na manželský život moc necítí - kdo by taky jo, když je Van pouhých 20 a Zacovi 21 - a navíc, Zac je jediný kluk v jejím životě. Prohlásila, že chce otevřený a volný vztah. Jediná otázka tu ale pořád zůstává nezodpovězená: Proč teda Van přijmula zásnubní prsten?

TOPlist

Kristen a Nikki v novém dokumentu

28. dubna 2009 v 19:39 | Princezna
Nikki Reed, představitelka Rosalie, řekla pro MTV Movies Blog, že ona a Kristen se chystají natočit dokumentární film s názvem ,,The Glorification of Celebrities", kde si zahrají společně s ostatními celebritami. Film bude režírovaný bratrem Nikki, Nathanem.
,,Můj bratr je na UCLA a právě teď dělá dokument nazvaný ,,The Glorification of Celebrities", prozradila Nikki, když s ní MTV Movies blog nedávno mluvilo, a vysvětlila, že v krátkém filmu bude ona, Kristen a další mladé hvězdy komentovat tlak, který je na ně vyvíjen prakticky pořád po jejich úspěchu. Twilight v tom bude hrát roli, ale je to hlavně zkoumání otázky ,,Co je dnešní definice bytí celebritou?"
,,Myslím si, že fanoušci jsou schopní to vidět. Snažím se být do toho tak zapojená, jak to jde. Myslím, že Twilight je pro něho skvělá věc, kterou ve filmu může použít, protože se opravdu rychle rozrůstal a stupňoval. Šlo to od tenké ságy knížek, o které prakticky žádný z herců nic nevěděl, až po obrovskou explozi, která začala někdy v létě minulého roku. Když jsem vyšla ven, lidé začali řvát: ,Rosalie´!"
,,Můj bratr tohle bude sledovat", vysvětlila, ,,a je to skvělé, protože se znám s Kristen Stewart, a můj bratr si s ní tak mohl promluvit. A má tak důvod, aby cestoval se mnou."
icones 001ZDROJ:kristen-stewart-fanicones 001
TOPlistNo, já osobně si myslím, že je to docela dobrý nápad, ukázat lidem, že herci sice hrají z několika důvodů jako zábava a peníze, ale také hrají pro lidi, a tak by lidé mohli konečně pochopit, že jsou to normální lidi a mají je nechat aspoň po natáčení oddechnout. Navíc ti lidé mají jméno a není třeba na ně volat filmovým jménem...

10 nejbohatších mladých hvězd

20. dubna 2009 v 20:19 | Princezna
01. Miley Cyrus


02. Daniel Radcliffe

Miley Cyrus - Její srdce bije rychleji...

24. března 2009 v 21:03 | Princezna
Konečně je tu dlouho očekávaná autobiografie oblíbené hvězdy Miley Cyrus "Miles to go." Přiznává se v ní k množství faktů, o kterých fanoušci ani netušili. Kromě toho, že byla v dětství šikanována, říká i to, že trpí jistou chorobou. Prozrazuje, že má srdeční vadu, tzv. Tachykardii. (Klik na celý článek...)

Heat Ledger byl špatně pojištěný!

26. října 2008 v 18:31 | Princezna
Dneska jsem našla v časopise S tebou mě baví život článek o Heatu Ledgerovi.
Fakt už ti novináři neví co by si vymysleli.
No sami čtěte:

TOPlist

Jak si žijí celebrity?

26. října 2008 v 13:29 | Princezna

TOPlist

H. Ledger - Jeho poslední role ho stála život?!

25. října 2008 v 19:30 | Princezna
Každému z Vás se určitě dostal tento charismatický herec do podvědomí. Když 22.01.2008 zemřel, byl to jak pro Hollywood tak i pro filmové diváky velký šok, protože právě Heat Ledger byl jedním z nejkvalitnějších mladých herců vůbec.
Na internetu jsem našla dlouhý ale o to zajímavější článek, který jeho život a hereckou kariéru shrnuje.
Každý, kdo viděl alespoň jeden jeho film, by si ten článek měl přečíst.
Nevím kolik z toho je pravdy, v každém případě je hodně smutný a zapůsobí.
Článek je zde: www.super.cz
TOPlist

Hvězdy ve stáří

9. července 2008 v 14:27 | Princezna
1) Angelina Jolie
2) Avril Lavigne
3) Ben Afleck
4) Catherine Bell
5) Catherine Zeta-Jones
6) Gwen Stefani
7) Jennifer Aniston
8) Jennifer Lopez
9) Jessica Simpson
10) Justin Timberlake
11) Katie Holmes
12) Kiefer Sutherland
13) Kirsten Dunst
14) Meg Ryan
15) Monica Belluci
16) Nicole Kidman
17) Nicole Kidman
18) Pamela Anderson
19) Paris Hilton
20) Sisters Olsen
21) Tom Cruise
TOPlist

Amy Winehouse na blond?!

20. června 2008 v 16:56 | Princezna
Už jsem teda viděla hodně hvězd, které si svou tmavou barvu vlasů odbarvují, ale spíše se vracejí zpět ke tmavým barvám. Viděla jsem už blonďatou Angelinu Jolie, Hilary Duff, Lindsay Lohan, Reese Witherspoon a jiné hvězdy, ale toto je fakt gól.
Posuďte sami:
Mnohokrát děkuju!
TOPlist
 
 

Reklama